שיעורי פסנתר ואורגן

שיעורי פסנתר ואורגן

בסטודיו הביתי שלי ברחובות אני מעביר שיעורי פסנתר ואורגן לכל הגילאים. כיום לאחר מספר שנות הוראה לא מבוטל אני יכול להגיד שכמעט כל אחד יכול ללמוד פסנתר או אורגנית. ישנם תלמידים מקשת כה רחבה של גילאים ורמות. 

חשוב לדעת שבלמידת נגינת קלידים מטודת ההוראה מאוד חשובה החל מהבסיס ועד יצירות מתקדמות.  הישעורים מועבים בסטודיו שלי ברחובות באווירה נינוחה ורגועה.

ללמוד פסנתר ולהצליח!

על מנת להגיע לתוצאות מרשימות בנגינת פסנתר עלינו להתאמן גם בבית, כל תלמיד אשר ישקיע לפחות בהתחלה חצי שעת נגינה ביום יראה התקדמות בנגינתו, כמובן שישנם גורמים שונים המשפיעים על קצב ההתקדמות כמו גיל, יכולת מוטורית, קורדינציה מפותחת, שמיעה טובה ועוד.

אך ניתן לומר שמי שמתמיד יראה תוצאות ויצליח לנגן על פסנתר או אורגן. שיעורי פסנתר ואורגן יכולים להפוך למשהו מקצועי או להישאר בגדר תחביב אהוב אשר מפתח אותנו ברמה האישית בשני המקרים ההנאה מובטחת והסיפוק בנגינה קולחת עולה על הכל.

ללמוד לנגן כל אחד יכול?

אני מאמין שכל אחד אשר חולם לנגן על פסנתר יוכל להצליח בשיעורי פסנתר או אורגן, למעשה כל מערכת קלידים באשר היא פסנתר, אורגן או אורגנית עובדת באותה צורה של מרווחים מוזיקליים לכן אין שוב חובה שיהיה פסנתר סטנדרטי בבית לפחות בהתחלה, נכון לומר שיש הבדל משמעותי בתחושת הקליד בזמן הנגינה אבל קלידים הם קלידים וצורתם לא משתנה. 

על מנת להגיע לתוצאות מרשימות בנגינת פסנתר עלינו להתאמן גם בבית, כל תלמיד אשר ישקיע לפחות בהתחלה חצי שעת נגינה ביום יראה התקדמות בנגינתו, כמובן שישנם גורמים שונים המשפיעים על קצב ההתקדמות כמו יכולת מוטורית, קורדינציה מפותחת, שמיעה טובה, מוזיקליות ועוד.

ללמוד פסנתר לבד או בקבוצות?

בסטודיו שלי שינה אפשרות לבחור ללמוד בשיעורים פרטיים או למידה קבוצתית עם מספר אנשים דבר זה מתאים בעיקר לילדים בתחילת דרכם, בשיעור הקבוצתי לכל אחד יש את המקלדת שלו (אין צורך להביא מהבית אני מספק את האורגנית בשיעור) עליה נלמד מקצבים, צלילים, מרווחים וכמובן מוזיקה חדשה. 

השיעורים הפרטיים מתאימים לכל אחד ובפרט לאנשים בוגרים יותר אשר יכולת הריכוז שלהם גבוהה יותר לאורך זמן. אני מזמין אתכם להגיע לשיעור פסנתר ראשון לנסות ולהתנסות בנגינה על פסנתר.

צרו עימי קשר