שיעורי אורגנית

שיעורי אורגנית בקבוצות לילדים

שיעורי אורגנית בקבוצות הינה שיטה בה לומדים מספר תלמידים יחד באותו השיעור נגינה על אורגנית. בשיעור לומדים צעד אחרי צעד נגינה נכונה על קלידים, בלמידה חוויתית וכיפית. שעורי אורגנית בקבוצות מתאימים החל מגיל 3 בהתאם למצבו האישי של כל ילד.

כיצד מתנהל שיעור אורגנית בקבוצות?

שיעורי אורגנית בקבוצות מתבצע עם כמות מצומצמת של ילדים (3-5 ילדים בקבוצה) על מנת להעניק לכל ילד את מלוא תשומת הלב. בסטודיו הביתי שלי כל ילד מקבל אורגנית משלו עליה הוא לומד במהלך השיעור. (מומלץ לרכוש אורגנית ללמידה ושינון היצירות בבית) בשיעורים נלמד מקצבים, תווים ויצירות המתאימות לשלב הראשוני של הלמידה והכל באווירה נינוחה ורגועה לאפקט למידה חוויתי ומהנה.

השפעת הנגינה על אורגנית על ילדנו

כיום הולכת וגוברת המודעות של השפעת המוזיקה על חיינו ככלל ונגינה על כלי מוזיקלי בפרט, אורגנית היא כלי המשלב יכולות מוטוריות וחשבתיות רבות. תיאום יד, עין וצליל יחדיו הינו שילוב מושלם בין החושים השונים. שיעורי אורגנית בקבוצות מתאימים לכל ילד שחפץ ללמוד את יסודות הנגינה על האורגנית והקלידים.

לאחר סיום הקורס ההתחלתי יוכל הילד לבחור האם להמשיך לקורס מתקדם או ללכת ללמוד באופן פרטני. שיעורי האורגנית בקבוצות אורכים 40 דקות בכל פעם על מנת לאפשר יכולת ריכוז מקסימלית לילדים.

מה לומדים בשיעורי אורגנית?

בשיעורי האורגנית נלמד את יסודות המוזיקה והנגינה, החל ממקצבים בסיסים במוסיקה, תווים, סולמות, מפתח סול ומפתח פה, יצירות מוכרות ויצירות מקוריות. בהתחלה נלמד נגינה ביד ימין בלבד על מנת לבנות בסיס איתן להמשך למידה ביד שמאל, חשוב לזכור שנגינה על אורגנית לוקחת זמן, היד והמוח משננים אט אט את מיקום הצלילים על גבי הקלידים וכך נוצר הרגל נכון אשר יתפתח לנגינה בשתי ידיים. כל ילד יקבל מקבץ שירים ותווים אותם יוכל לשנן בביתו.

המצב האידאלי להתחלת למידה הינה כאשר אנו ילדים, בשלב זה יכולתנו לקלוט מידע חדש הינה במיטבה, רישמו עוד היום את ילדכם לשיעורי אורגנית בקבוצות. 

צרו עימי קשר