נהלי שיעורי פיתוח קול

הודעת ביטול שיעור – במידה ויש צורך לבטל שיעור על התלמיד להודיע 24 שעות טרם השיעור, במידה ולא הודיע בזמן יחויב התלמיד בחצי מעלות השיעור.

עלות השיעור – לחצו על הקישור – מחירון שיעורים.

מהלך השיעור – זמן השיעור הוא לפי מה שנקבע מראש. חלקו של השיעור מוקדש לתרגילים וחלקו לשירה. חלק מן השיעור הוא גם השיחה שלנו, אם קרו מקרים מעניינים מבחינת שירה ובכלל (הופעות, חזרות, אודישנים, אבל גם משברים ושמחות), לכל אלו יש השפעה על השירה ולכן גם על השיעור.

תנאי תשלום – התשלום עבור השיעורים יתבצע באופן הבא :
ניתן לשלם במזומן בסיום כל שיעור, על השיעור שבוצע.
אופציה נוספת לתשלום באפליקציות העברת כספים כגון: ביט, פייבוקס או Pay מבית לאומי בתחילת השיעור.
אין אפשרות לשלם בצ'קים, אין אפשרות לשלם באשראי ואין אפשרות לשלם דרך paypal.
ניתן לקבל חשבונית על השיעורים על פי החוק.

תיאום שיעורים – על התלמיד לתאם את השיעור כשבוע מראש (מיום חמישי של השבוע שלפני), האחריות על קביעת המועד הינה על התלמיד בלבד. עם זאת אני נוהג להזכיר בימי חמישי-שבת על קביעת השיעורים.

יום קבוע – במידה והתלמיד מעוניין ביום ושעה קבועים, אופציה זו ניתנת ויש לתאם מראש.

הגעה בזמן – במידה והתלמיד מאחר לשיעור, עליו להודיע בהקדם למורה. כמו כן, זמן האיחור ירד משעת הלימוד של התלמיד.

מחלה – במידה והתלמיד חולה, עליו להודיע למורה מוקדם ככל הניתן, ולא להגיע לשיעור פיתוח הקול. זאת בשל ההיבט הבריאותי שלו, של המורה ושל התלמידים האחרים.

תזונה לפני השיעור – חשוב לא לאכול ארוחה מלאה לפני שיעור, אשר מקשה מאוד על השיעור. אם רעבים אכלו מאכל מלא אנרגיה כמו לפני פעילות גופנית (בננה, חטיף אנרגיה, פרוסת לחם) ולאחר השיעור לאכול את הארוחה הגדולה.

שתייה לפני השיעור – השתדלו לשתות כמה שפחות משקאות עם קפאין (קולה, קפה, שוקו). המשקאות הללו מייבשים את חלל הפה, מצמיאים ואין להם ערך של שתיית מים. בשיעור שותים מים פושרים או תה פושר ללא קפאין. ניתן להביא מים מבעוד מועד. בכל מקרה על השולחן בשיעור מוגשים מים פושרים.

שינה לפני השיעור – הקפידו לישון בלילה שלפני השיעור. עייפות מקשה על האפקטיביות של הלימוד.

סדר וארגון – על התלמיד להגיע עם קלסר ובו כל החומר הנלמד, כגון : תווים, מילים, מסמכי תאוריה מוזיקלית או כל מסמך הקשור לשיעור.

אימון בבית – יש להתמיד בהוראות הלימוד הניתנות ע"י המורה בהקשר של אימון לבד בבית. בדרך כלל לאחר שלושה שיעורים, התלמיד יקבל מסמך לאימון או הקלטות ויש לפעול לפי ההנחיות.

מצב רוח – יש להגיע עם מצב רוח טוב, לשאול שאלות וליהנות כמה שיותר.

בברכת הצלחה,

נדב ענבר – מורה לפיתוח קול

דילוג לתוכן